Popołudnie w ogrodzie

Mają niespożyte zasoby energii oraz zapał do pracy - tyle można powiedzieć o wolontariuszach szkolnego koła Pomocna Dłoń. Po ciężkim tygodniu nauki w piątkowe popołudnie znaleźli czas i chęci aby pomóc pani Władzi w wiosennych pracach ogrodowych. Poszły w ruch narzędzia:  grabki, motyka, sekator itp.Przesadzali, porządkowali, przygotowywali ziemię pod grządki. Towarzyszyła nam pani Sylwia Siedlecka - z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik. Zechciała podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedziała o tym jak odróżniać i przycinać  rośliny oraz jakie wnioski można wyciągać obserwując przyrodę (np dotyczące alergii). Było nam  miło - serdecznie jej dziękujemy. Pani Władzi dziękujemy za dobry czas w ogrodzie i słodki poczęstunek.

Autor: Katarzyna Krawczyk