Bal karnawałowy

W piątek 30 stycznia uczniowie klasy I i II oraz IV i V bawili się na balu  karnawałowym  zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia w szkole zaroiło się od księżniczek, batmanów, piratów,tancerek itp.

Stroje były piękne, kolorowe i bardzo pomysłowe. Do świetnej zabawy zachęcały uczennice gimnazjum : Karolina Dobosz, Aleksandra Pawłowicz, Julianna Lukas, Paulina Mudrecka. W fotoreportera wcieliła się Sabina Patrzek zaś Agnieszka Junik prowadziła liczne konkursy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Największe emocje wzbudzał jednak taniec z balonem  i na gazecie oraz jedzenie cytryny z uśmiechniętą miną.Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali słodkie upominki ufundowane przez sklepik uczniowski.