ROK SZKOLNY 2009/2010

Dzień Szkoły bez Przemocy

DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY

Już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień Szkoły bez Przemocy". Z tej okazji 8 czerwca uczniów klas I i II odwiedził policjant, natomiast klasa I i III wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, które poprowadziła p. Katarzyna Wojnarowska.

Katastrofa pod Smoleńskiem

 

SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ -
ks. Jan Twardowski


Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej, a także innych osób - ofiar katastrofy polskiego samolotu, które zginęły w...

Pierwszy dzień wiosny

Po długich zimowych miesiącach wreszcie dotarła do nas wiosna. Postanowiliśmy uczcić jej przybycie,organizując w naszej szkole uroczystości z tej okazji.
Klasy Ia i Ib wraz z wychowawczyniami ułożyły program pierwszego dnia wiosny tak, aby nikt się nie nudził.

Bal karnawałowy

                             

 

       W piątek 30 stycznia uczniowie klasy I i II oraz IV i V bawili się na balu  karnawałowym  zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia w szkole zaroiło się od księżniczek, batmanów, piratów,tancerek itp.

Opowieść wigilijna

Święta Bożego Narodzenia w tym roku szkolnym postanowiliśmy spędzić nieco inaczej niż zazwyczaj, mianowicie wystawiliśmy sztukę na podstawie „Opowieści wigilijnej”  Karola Dickensa.
Organizatorem jak i osobą motywującą uczniów była Pani Monika Ledwolorz, jednak mobilizacja...

Tydzień wolontariatu

Tydzień wolontariatu to organizowane po raz pierwszy w ramach programu społecznego "Szkoła bez przemocy" ogólnopolskie wydarzenie propagujące ideę wolontariatu szkolnego. Organizacją tego tygodnia zajęła się pani Gabriela Kachel opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu oraz opiekun...