VIII Wojewódzki Bieg Borsuka

Na inaugurację  Nowego Roku szkolnego 2019/2020 uczniowie  z Naszej szkoły wraz   ze swoimi rodzicami  udali się w sobotę 07.09.2019 w Zagwiżdziu  na biegi przełajowe  w poszukiwaniu borsuka.

19-osobowa grupa dzieci i młodzieży młodszej z Naszej szkoły po raz kolejny  bardzo dobrze wypadła  w rywalizacji z dziećmi  z  innych  szkół . Wszyscy ukończyli   bieg w dobrej formie a najlepiej wypadł Jakub Krawczyk z IV klasy zajął III  miejsce – zdobywając  puchar ,pamiątkowy dyplom i nagrodę finansową .

Pozostali uczestnicy zajmowali czołowe miejsca  od VI  do XV  , w każdym  biegu !

Uczestnicy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali pamiątkowe  pluszaki -Borsuki a niektórym poszczęściło się na koniec  zawodów w losowaniu    nagród i upominków .

WIEKIE podziękowania należą się UCZESTNIKOM    oraz  Rodzicom  za przewóz dzieci  własnymi samochodami .

Autor: Mirosław Olszewski