Dzień otwarty

21 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Impreza miała na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej placówki, rozpropagowanie klasy akrobatycznej  oraz zapoznanie z bazą lokalową szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10.00 od uroczystego powitania zgromadzonych gości przez Panią Dyrektor. Następnie pzedszkolaki oraz ich rodzice  mogli przyglądać się pokazom akrobatycznym przygotowanym przez sekcję GOK " Gwiazda" . Po prezentacji na sali gimnastycznej wszyscy udali się na spacer po szkole, podczas którego mogli wykonać ozdoby wielkanocne,  muzykować z kółkiem gitarowym, uczestniczyć w zabawie z robotami, oglądnąć papierowy teatrzyk - KAMISHIBAI oraz obejrzeć  ciekawe doświadczenia i eksperymenty.

Na wszystkich gości czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Dni otwarte połączone były z obchodami pierwszego dnia wiosny. Uczniowie wszystkich klas już od godzin porannych przygotowywali Marzanny oraz wzięli udział w Międzyklasowych Wiosennych Rozgrywkach.

Autor: Katarzyna Wojnarowska