Witamy wiosnę

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji klasy IV i V przygotowały Wiosenny Pokaz Mody, w trakcie którego zaprezentowano stroje: uczniowskie, nauczycielskie, modę zawodową, miłośników historii starożytnej, ubiór rodzinny, strój piłkarza, kibica i na specjalną okazję oraz modę inspirowaną ekologią. Na pokazie nie mogło także zabraknąć kluczowej postaci – Pani Wiosny. Po inscenizacji uczniowie rozeszli się do swoich klas, by przygotować zdrowe, wiosenne śniadanie. W tym dniu władza została przekazana uczniom. Młodzi nauczyciele byli niezmiernie zaangażowani w prowadzenie zajęć, podczas których uczniowie m.in. rozwiązywali zagadki, zapoznali się z przysłowiami wiosennymi, uczestniczyli w kalamburach.

Mamy nadzieję, że choć trochę przyczyniliśmy się do tego, by wiosna rozkwitła w każdym z nas.

Autor: Sabina Komor