Jasełka klas I - III

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci. JASEŁKA  w  wykonaniu  uczniów  klas I - III  edukacji wczesnoszkolnej wprowadziły wszystkich gości w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami, dziadkami i całą społecznością szkolną.  Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, owieczek oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów  była  pełna otwartości, szczerości,  prostoty i ciepła.

Przedstawienie jasełkowe " Ach co za noc "przygotowały panie : Iwona Jankowska, Katarzyna Wojnarowska oraz Beata Cebula.

Przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów i wszelką pomoc w  przygotowaniach do  przedstawienia.

Film z Jasełek: https://youtu.be/F99oAmS7OXA

Autor: Katarzyna Wojnarowska