Gminne Konkursy Przedmiotowe

Zakończyły się gminne konkursy przedmiotowe. Nasi uczniowie osiągnęli wysokie notowania:

Lidia Kruszelnicka – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym (etap gminny)  - nauczyciel S. Komor
Lena Parzonka – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym (etap gminny) -   nauczyciel R. Janczy
Nadia Leśniak - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego (etap gminny) , zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego - nauczyciel K. Hildebrandt - Kałuża
Lea Chodorowska –uzyskała jeden z najwyższych wyników w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej „Wierzę w Kościół Chrystusowy”, tym samym zakwalifikowała się do etapu finałowego – nauczyciel  K. Krawczyk.

Przed Nadią i Leą  jest jeszcze bardzo dużo nauki - życzymy im wytrwałości oraz powodzenia w ostatnich  finałowych etapach.

Autor: Regina Janczy