Mikołaj zawitał do Kup

Nie saniami i bez reniferów, ponieważ chwilowo aura nie sprzyjała takiemu środku lokomocji, ale pieszo przy dźwiękach orkiestry dętej SELECT BAND, zdążył zawitać do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup, pomimo napiętego grafiku odwiedzin tego dnia dzieci na całej Ziemi.

Zmęczony, przycupnął na wygodnym fotelu, wysłuchał koncertu utworów świątecznych w wykonaniu wspominanej już orkiestry, a gdy złapał już oddech i zapoznał się z naszymi dziećmi, postanowił nagrodzić je prezentami. Po zaobserwowanej przeze mnie ilości prezentów wszystkie nasze pociechy były bardzo grzeczne w całym roku 2022 i na nie zasłużyły, choć nie tylko one- nauczyciele zespołu, również otrzymali nagrody wraz z dyrektorem placówki.

Tak podniosłe odwiedziny Mikołaja zbiegły się z organizowanym w szkole kiermaszem ozdobnych prac świątecznych wraz z otwarciem szkolnej kawiarenki serwującej tylko i wyłącznie przy specjalnych okazjach najlepszą kawę oraz herbatę wraz z przepysznymi, domowej roboty ciastami w Kup. Kwota uzyskana ze sprzedaży oferowanych na kiermaszu przepięknych, ręcznie wykonanych ozdób, a była spora, zostanie przeznaczona na zakup antystresowego dzwonka szkolnego, przyjaznego dla naszych uczniów.

Za tak przepiękną oprawę mikołajowych odwiedzin, należą się płynące z całego serca podziękowania dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli i wszystkich osób skupionych wokół Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup.

Więcej zdjęć na FB (12) Facebook

Autor: Rafał Kawałko