Międzyszkolny Terenowy Turniej Przyrodniczy

,, Las i jego mieszkańcy'' to hasło tegorocznego Międzyszkolnego Terenowego Turnieju Przyrodniczego
 dla klas I-III, który odbył się w naszej szkole 03.06.2022. Uczestniczyło w nim 22 uczniów reprezentujących szkoły w: Domaradzu, Chróścicach, PSP nr 3 w Dobrzeniu Wielkim oraz  Kup. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę przy poszczególnych stanowiskach rozmieszczonych na boisku szkolnym.
Wszystko odbywało się na zasadzie zabawy i zdrowej rywalizacji. Ruch na świeżym powietrzu połączony z wysiłkiem umysłowym przyniósł wiele radości i sukcesów.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
- w kategorii klas I
  I miejsce- Damian Kachel  - ZS-P Kup
  II m - Hanna Hołota - ZS-P Kup
  III m - Blanka Nalewaja- ZS-P Kup,
- w kategorii klas II
  I m- Jakub Wesołowski- PSP nr 3 w Dobrzeniu Wielkim
  II m- Antoni Polok - PSP nr 3 w Dobrzeniu Wlk.
  III m- Antonina Szubrycht - PSP nr 3 w Dobrzeniu Wlk.
- w kategorii klas III
 I m-  Julia Krawczyk ZS-P Kup
 II m- Bartosz Ungert-ZS-P Kup
 III m- Olivier Ogrodnik- ZS-P Kup
 Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i  gratuluję ogromnej wiedzy przyrodniczej.
 Bardzo dziękuję uczniom klas: 4, 5,6 i 8 za nadzorowanie stanowisk z zadaniami podczas turnieju.
 Nadleśnictwu Kup za zakupienie nagród i poczęstunku, a Panu Jerzemu Bednarzowi za cenne wskazówki przydatne w rozpoznawaniu drzew .

Autor: Alicja Stefan