Podsumowanie Szkolnego Konkursu Kaligraficznego dla klas I - III

Istotą i przesłaniem konkursu ,, Mistrz kaligrafii" było wspieranie rozwoju pięknego pisania. Był on przygodą z kaligrafią i doskonałą zabawą z piórem. Wymagał od uczestników precyzji i ogromnej koncentracji, ale nie zabrakło też dobrego humoru. Przy ocenie prac konkursowych brano pod uwagę staranność i płynność pisma, utrzymanie się w liniaturze, poprawność graficzną, ortograficzną i interpunkcyjną tekstu oraz oryginalność kroju pisma i walory estetyczne pracy.

Oto ,,Mistrzowie kaligrafii: Damian Kachel- kl.I, Igor Ciesicki- kl. II i Julia Krawczyk kl. III. Pozostałym uczestnikom również gratulujemy zaszczytnego II i III miejsca.

Dziękuję wszystkim  za udział w konkursie i zapraszam na następne warsztaty kaligraficzne jeszcze w marcu.

Autor: Alicja Stefan