46-082 Kup

ul. 1 Maja 6a

Tel: (77) 469-53-19

Sukcesy sportowe naszych uczniów.

Przełom roku 2021 i 2022 przyniósł wiele sportowych sukcesów dla uczniów naszej szkoły. Na poziomie rozgrywek gminnych najmłodsi chłopcy z klas I- IV zajęli II miejsce  w grach i zabawach sportowych na „ Olimpiadzie dzieci” , która odbyła się 9 grudnia na Hali Sportowej w Dobrzeniu Wielkim.  Nasi reprezentanci w składzie: Paweł Luksa, Florian Szpecht, Paweł Krupa, Cezary Dańkowski, Kacper Okęcki, Mikołaj Ochocki, Maksymilian Koziol, Kacper Piontkowski, Jakub Marciniszyn oraz Filip Sochor musieli wykazać się sprawnością fizyczną w ośmiu skomplikowanych konkurencjach sportowych.

Także w grudniu miały miejsce gminne zawody w tenisie stołowym, gdzie nasza młodzież zajęła medalowe miejsca:

- I miejsce Nicola Ogrodnik

- I miejsce drużyna chłopców młodszych reprezentowana przez Olivier Ogrodnik, Dominik Koziol i Sebastian Droś

- III miejsce Dominik Koziol.

W dniu 18 stycznia zorganizowany został Finał powiatowy w tenisie stołowym. Wielki sukces odnieśli : Nicola Ogrodnik zdobywając II miejsce oraz drużyna w składzie Sebastian Koziol i Mateusz Jambor, którzy również zdobyli tytuł Wicemistrzów Powiatu.

Nicola oraz Sebastian będą reprezentowali naszą szkołę na najwyższym poziomie rozgrywek w Finale Wojewódzkim.

Przygotowaniem uczniów oraz prowadzeniem na zawodach był nauczyciel Radosław Brylak.

Autor: Radosław Brylak