Brawa dla Was

Wielu rodziców i bliskich naszych uczniów i wychowanków to pracownicy służby zdrowia.   Im wszystkich pragniemy  dzisiaj podziękować  za to, że codziennie walczą  na pierwszej linii frontu, troszcząc się o życie  nasze i naszych bliskich.  #BrawaDlaWas.

Dzisiaj 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią.

Oni w tych  trudnych czasach  nie mogą   zostać w domach.  Wielu z nich codziennie ryzykuje  życie swoje i swoich bliskich walcząc o nasze zdrowie, i nie poddają się.  Borykają się ze zmęczeniem i pracują  - mimo niedoborów sprzętu, środków ochrony osobistej, a przede wszystkim braku skutecznego lekarstwa.

A nam  pozostaje   dbać  o siebie jak dotąd, nie wychodzić z domów kiedy nie ma potrzeby, nie spotykać  się z innymi, aby nie dokładać pracy lekarzom.

Wszyscy Ci którzy chcieliby osobiście podziękować pracownikom służby zdrowia niech uczynią to dzisiaj o godzinie 13.00

Stańmy w oknach, na balkonach i gromkimi brawami przez minutę podziękujmy im za tę walkę.

Zachcam do nagrania krótkiego filmiku i przesłania go na adres sekret@zspkup.pl

Autor: Katarzyna Wojnarowska