Pożegnanie Pani Dyrektor Danuty Bieszaj

Dnia 2  marca podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy  Panią Dyrektor Danutę Bieszaj, która po wielu latach pracy zawodowej i sprawowania funkcji Dyrektora przechodzi  na zasłużony odpoczynek.

Na specjalnie z tej okazji zorganizowanej akademii  panowała podniosła atmosfera. Były kwiaty, prezenty i podziękowania, które składali uczniowie , rodzice, nauczyciele oraz Rada Sołecka i przedstawiciel Towarzystwa Społeczo – Kulturalnego Mniejszości Niemieckiej. Uczniowie wręczyli Pani Dyrektor kosz emeryta i  własnoręcznie wykonane laurki, a rodzice statuetkę wielkiego serca.  Były uściski i wzruszające pożegnania nauczycieli i pracowników szkoły  z wieloletnią koleżanką  i przyjacielem.

Raz jeszcze wyrażamy pod adresem Pani Dyrektor słowa wdzięczności i podziękowania. Tak to jest, że życie składa się z powitań i pożegnań, my mówimy do zobaczenia i wierzymy, że jeszcze nie raz będziemy gościć Panią w murach naszej szkoły.

Autor: Katarzyna Wojnarowska