Mistrzostwa SZS w biegach przełajowych

Mistrzostwa Powiatu SZS w indywidualnych biegach przełajowych

W dniu  02.10.2019 na nowych trasach  biegowych wokól kompleksu pałacowego     w Dąbrowie   k/ Niemodlina odbyły sie Indywidualne Mistrzostwa SZS /Szkolnego Związku Sportowego/w biegach  przełajowych .

Równocześnie na bardzo trudnych trasach odbyły się drużynowe    biegi przełajowe.

Nasza szkoła …..... na razie nie ma  na tyle dobrych biegaczy …..  ale  ma się to zmienic  już nie długo ….....

W kategorii   indywidualnej bardzo dobře  wyniki uzyskali;

Marta Krupa z III kl- XIm-sce ;   Jakub Krawczyk – IV klasy - XIVm-sce ;

Dominik Koziol z IV klasy- XVIIm-sce

Pozostali : Zuzanna Wierszak -z V kl 49 m-sce oraz Mateusz Jambor z Vkl- 52m-sce

W kazdym biegu  startowało  od  45 – 60 uczestników .

UWAGA  !  informację   przekazujemy  z póżnieniem    w zwiazku z bardzo póznym    oficjalnym komunikatem  od  organizatora  /PSP Dąbrowa 31.10.2019 /

Autor: Mirosław Olszewski