Warsztaty plastyczne

Szyszki małe, szyszki duże, wstążeczki, gwiazdeczki - wszystko zostało przerobione na świąteczne stroiki. Najmłodsi wolontariusze szkolnego koła charytatywnego rozpoczęli przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Kolejny raz pokazali, że ich małe  ręce piękne rzeczy potrafią wyczarować.

2 i 4 grudnia wolontariusze po raz kolejny spotkali się aby przygotować ozdoby świąteczne na kiermasz. W poniedziałek pracowała z nami pani Ewa Grendysz. Powstawały stroiki z szyszek, gałązek czy kory. W środę pod kierunkiem pani Kamili Wilczyńskiej powstawały bombki z gipiury natomiast pani dyrektor Danuta Bieszaj kierowała tworzeniem papierowych gwiazd. Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie kiermaszu.

Autor: Katarzyna Krawczyk