ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Spotkanie z Mikołajem.

Grudzień to miesiąc obfitujący w ciekawe i miłe w wydarzenia.

Już sam jego początek jest pełen oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem. W salach dekoracja oraz ozdoby przypominają o rychłym nadejściu miłego gościa. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczą się piosenek oraz ról do przygotowywanego przedstawienia. W końcu nadchodzi ten dzień. 6 grudnia na sali wiejskiej zgromadziły się wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Uroczystość rozpoczęła piękna inscenizacja świąteczna przygotowana przez starszaków, a część artystyczną zakończyły występy naszych młodszych wychowanków. I wtedy właśnie usłyszeliśmy dzwoneczki, a zaraz potem do Sali wszedł tak długo wyczekiwany gość. Z wielkim worem prezentów dla wszystkich milusińskich. Radości i zachwytom nie było końca. Impreza zakończyła się pysznym, słodkim poczęstunkiem. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości.

Autor: Małgorzata Brylak