ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Jesteś tutaj:
  2. Strona główna

Społeczna Akcja Edukacyjna " Dwujęzyczna Opolszczyzna"

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Społecznej Akcji Edukacyjnej  " Dwujęzyczna Opolszczyzna”  realizowanej przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły .  W związku z tym  zapraszamy Was do czynnego uczestnictwa w grach i zabawach z językiem angielskim.

W ramach założeń akcji dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia, które uczęszczają do przedszkoli na terenie Opolszczyzny  mają możliwość korzystania z pełnego dostępu do kursu Baby Beetles w wersji domowej i podręcznika Claire Selby “Jak pomóc dziecku nauczyć się angielskiego” .

Akcja trwa do 31.07.2020.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://opolskie.dwujezycznedzieci.pl/ w celu otrzymania darmowego pakietu do nauki języka angielskiego podając hasło: DwujęzycznaOpolszczyzna2020