ul. Brynicka 16

2. Grupa " Misie"

Grupa " Misie"

Grupa "Misie"

"Misie" są grupą 24 osobową, składającą się z 9 dziewczynek oraz 15 chłopców w wieku od 3 do 4 lat.

Wychowawczynią jest pani Kinga Zarzycka.

Podczas zajęć, wychowawczyni kładzie nacisk na skupienie uwagi dzieci, tak by nauczyły się jak najwięcej i mogły poznawać otaczający je świat.

Dzieci z grupy szczególnie lubią zabawy na placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu. Bardzo chętnie ucząc się śpiewać i tańczyć. Pięknie rysują i malują farbkami. Nauka zawsze połączona jest z zabawą, na którą przeznacza się większość przedszkolnego czasu.

Z dziećmi w grupie, oprócz wychowawczyni pracują jeszcze pani Małgosia - wicedyrektor przedszkola, która uczy dzieci języka angielskiego, pani Basia - nauczycielka języka niemieckiego oraz pani Kasia - nauczucielka zajęć artystycznych.