Wspólnie z WOŚP bijemy rekord guinessa

W czwartek 16 października podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Inicjatorkami, a zarazem koordynatorkami  akcji w naszej szkole były panie: Katarzyna Wojnarowska i Alicja Stefan. W akcji bardzo pomogli nam ratownicy medyczni, którzy instruowali uczniów jak prawidłowo wykonywać resuscytację.

Do akcji włączyli się uczniowie naszej szkoły, rodzice oraz ucznoiwie z ościennych szkół, którzy przyjechali do nas na zawody sportowe.

Każdy, kto włączył się do akcji dostanie od WOŚP apteczkę pierwszej pomocy wraz z gadżetami reklamowymi ( w tym doładowaniami do telefonów firmy PLAY) . Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.

Więcej zdjęć :https://picasaweb.google.com/110052261639779602779/BijemyRekordGuinessa?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI30iY_b-7H-hQE&feat=directlink