Rekolekcje

W dniach 20- 22.03. dziewczęta ze szkolnego zespołu wokalno - instrumentalnego " Nadzieja" wzięły udział w " Rekolekcjach Wielkopostnych z gitarą".

Był to czas wspólnej modlitwy pod przewodnictwem ks. Radosława Chałupniaka ( naszego gospodarza). dziewczęta uczestniczyły we Mszy Świętej, drodze krzyżowej. Razem ze studentami wydziału teologicznego odpowiadały na pytanie: Dlaczego warto być Chrześcijaninem?

Rekolekcje były też czasem rozwijania naszej muzycznej pasji. Pod kierunkiem pana Waldemara Porady, nauczyciela gry na gitarze z Gminnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kluczborku oraz pani Katarzyny Krawczyk dziewczęta doskonaliły swoje umiejętności.

napisała pani Katarzyna Krawczyk