Walentynki

Organizatorkami tegorocznych Walentynek były uczennice klasy VI działające w  Samorządzie  Uczniowskim. Monika, Ola, Paulina i Agnieszka  samodzielnie  przygotowały dla klas IV – VI „ Randkę w ciemno”. Wszyscy uczniowie bardzo fajnie się bawili biorąc udział w licznych konkurencjach przygotowanych przez organizatorki.

Z okazji Walentynek trzy dnia  wcześniej uruchomiliśmy  Pocztę  Walentynkowa. Uczniowie  mogli poprzez samorząd przesłać kartki pełne miłych życzeń i wyrazów sympatii. W piątek  przedstawiciele samorządu segregowali zebraną korespondencję i dostarczali adresatom.. Każdy obdarowany Walentynką z radością odczytał przesłane życzenia i mamy nadzieję, że zrewanżował się podobnymi. Jeżeli nie, to informujemy, że w przyszłym roku też są Walentynki.