W teatrze

Dnia 30 października uczniowie klas IV - VI wraz z opiekunkami pojechali na wycieczkę do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Obejrzeliśmy sztukę pt. " Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa".  Spektakl trwał dwie godziny. Wszystkich zachwyciły piękne piosenki, kolorowa scenografia, ciekawe dekoracje oraz roztańczeni aktorzy. Byliśmy zachęceni widokiem wyłaniającym się ze sceny.

Młoda widownia okazała się publicznością niezwykle wdzięczną. Z uwagą i skupieniem wpatrzona w aktorów, w dekoracje, wsłuchana w muzykę i w treść przedstawienia, dostrzegła najdrobniejsze niuanse płynące ze sceny. Dzieci nagrodziły aktorów gorącymi oklaskami. Taka atmosfera była udziałem całej widowni, wypełnionej prawie w całości dziećmi.

"Opowieści z Narnii" niewątpliwie zasługują na obejrzenie.

napisała pani Sabina Komor - nauczyciel języka polskiego