Dzień Nauczyciela

15 października był w naszej szkole dniem bardzo uroczystym , obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom, pracownikom szkoły  uczniowie  złożyli serdeczne życzenia:  zadowolenia z własnej pracy, uznania, należnego szacunku, wdzięczności uczniów oraz optymizmu. Samorząd Uczniowski  pod opieką pani Katarzyny Wojnarowskiej  przygotował  część artystyczną podczas której uczniowie recytowali wiersze, śpiewali okolicznościowe piosenki, a uczniowie klas gimnazjalnych przedstawili skecz „ Szkoła przyszłości”.

Przewodnicząca  Rady Rodziców pani Struzik  podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom  za ich pracę, cierpliwość i podejmowanie różnorodnych działań wspierających rozwój dzieci.

Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły przyznali wszystkim nauczycielom OSKARY .

A oto poszczególne kategorie i osoby w nich nominowane:

Baw się z nami laleczkami - Elżbieta Widera

Debiut roku - Barbara Slabik

Przyjaciółka cybermisia i milusia - Danuta Hudaszek

Znawca chrząszcza i chrabąszca - Alicja Stefan

Znawca tabliczki mnożenia- Urszula Polankiewicz

Niebiański spokój - Regina Janczy

Przyjaciółka dzieci z Bullerbyn- Sabina Komor

Muza młodych twórców - Jolanta Golenia Mikusz

Nieprzeciętna, wyrafinowana, ekstra oryginalna, awangardowa elegancja - Małgorzata Kowalska - Czubat

Wyrafinowanych manierin, czyli gute, super Lehrerin - Klaudia Hildebrandt - Kałuża

Luzak roku - Mirosław Olszewski

Waga temidy - Katarzyna Gamrat

Plusowo minusowy pogromca nieuków - Jan Grrzegrzółka

Pałeczki, tyczki i potyczki - Radosław Brylak

Zaradna matka dyrektorka - Danuta Bieszaj

Przyjaciółka molikow książkowych - Monika Ledwolorz

Złoty wykładowca o dużej mocy kinetyczno - potencjalnej i sile iloczynu skalarnego - Anna Dzierżan - Tarapacz

Kręgosłup moralny, skalarny, werbalny - Katarzyna Krawczyk

Żywe srebro - Katarzyna Wojnarowska

Strażniczka Teksasu i pogromczyni dzikich bestii - Iwona Jankowska

Spokojnej mowy dostojnej, czyli mów do mnie jeszcze - Marianna Gerstel

Wszyscy nauczyciele otrzymali od uczniów rumiane jabłuszka, kwiaty oraz pyszny tort. Serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć :https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/6072240875837476689