Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca jak co roku powitaliśmy wiosnę . Obchody Pierwszego  Dnia Wiosny rozpoczęliśmy od przygotowania wiosennego śniadania. Następnie klasy I – VI spotkały się w  sali gimnastycznej, gdzie odbył się Wiosenny Turniej Wiedzy. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki,  zagadki i rebusy. Wzięli udział w konkursie „ Jaka to melodia?, wykonywali kolaż o tematyce wiosennej, bili rekord w skokach na skakance, „podnosili ciężary”.

Do zadań klas gimnazjalnych należało ubrać się zgodnie z wylosowaną tematyką, ułożyć i zaśpiewać przyśpiewkę o wiośnie, przedstawić skecz o szkole, wykonać kolaż o tematyce wiosennej, pobić rekord w podbijaniu piłki tenisowej oraz  skokach na skakance ,ułożyć zdania z rozsypanek wyrazowych.

Klasy gimnazjalne rozegrały także mecze piłki siatkowej.

Wszystkie klasy zawzięcie ze sobą rywalizowały , ale ostatecznie wygrała klasa V SP oraz klasa II a PG.

Wszystkim jednak należą się ogromne słowa uznania za dobrą zabawę i zaangażowanie.

Organizatorem imprezy była pani Katarzyna Wojnarowska natomiast mecz piłki siatkowej sędziował pan Mirosław Olszewski.

Więcej zdjęć : https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/5997622371133012081