SEGREGUJ.PL

Z wielką przyjemnością pragniemy zakomunikować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w konkursie " Segreguj.pl" i otrzymała główną  nagrodę w kwocie  6 tysięcy złotych.

Nagrodę  ufundował Wójt Gminy Dobrzeń Wielki - pan Henryk Wróbel.

Pan Wójt uhonorował także dziesięcioro najbardziej aktywnych uczniów. Wśród nagrodzonej dziesiątki znalazło się pięć uczennic z naszej szkoły: Karolina Struzik ( zajęła I miejsce), Paulina  Porada, Wiktoria Mielnik, Julia Wojnarowska i Anna Koschny.

Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim którzy przyłączyli się do tej akcji.

Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie należą się uczniom klas I - III i ich rodzicom.

Dziękujemy!

Informujemy , że druga edycja konkursu ruszy w październiku 2013r. Już dzisiaj zachęcamy do włączenia się w zbiórkę makulatury, puszek i baterii.