Wręczenie tytułów " Dobrzeński Talent"

16 października 2013r. odbyła się w naszej szkole gala wręczenia tytułów " Dobrzeński Talent". Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej placówce przedstawicieli władz gminy, dyrektorów szkół, nauczycieli, a przede wszystkim nagrodzonych uczniów i ich rodziców.Wśród laureatów znalazła się absolwentka naszej szkoły Weronika Panek.

Jako gospodarze przygotowaliśmy uroczystą akademię, której tematem była twórczość Juliana Tuwima. Zaproszeni goście mogli obejrzeć również insceniazację " Rzepki" , którą na wesoło przygotowali uczniowie klasy IIIa gimnazjum oraz wysłuchać wiersza " Murzynek Bambo" który recytował w gwarze śląskiej jedn z przedszkolaków.

Nad całością czuwały panie Katarzyna Wojnarowska i Iwona Jankowska. Przedszkolaki do występu przygotowały panie : Małgorzata Brylak i Daria Pieczara, a o piękną dekorację zadbała jedna z mam naszych uczniów - pani Sabina Sochor

Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej imprezy.

Na temat gali można przeczytać również w zakładce: " Pisali o nas"

Więcej zdjęć z wręczania tytułów " Dobrzeński Talent"https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/5936051759049693057