Spotkanie z policjantem.

Dnia 19.09.2013r. do naszej szkoły przybył zaproszony gość - policjant Pan Krzysztof Załuski . Podczas spotkania uczniowie klas I - III dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w szkole oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp.
Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.

Uczniowie  czynnie uczestniczli w spotkaniu, zadawali pytania, dzielili  się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali odblaski a, uczniowie klasy I dodatkowo książeczki.

Serdecznie dziękujemy panu policjantowi, że znalazł czas na spotkanie z naszymi uczniami.