Otrzęsiny 2012

Dnia 17.10.2012 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klasy I. Przygotowali je uczniowie z klas IIa i IIb. Tematem tej uroczystości były Hawaje.

W tym roku mamy tylko jedną klasę I. Z tego powodu pierwszoklasiści zostali podzieleni na dwie drużyny: czerwono-żółtych i niebiesko-granatowych. Starsi koledzy przygotowali dla nich wiele bardzo ciekawych konkurencji.

W każdej startowało po dwie osoby z każdej drużyny. Zadań było siedem. Najciekawsze  było zadanie pod tytułem „ CYTRYNY”. Każda para dostała cztery połówki cytryn i ich zadaniem było wyciśnięcie z nich soku do bardzo wąskiego naczynia. Gdy już to zrobili, aby wzmocnić swoje punkty, musieli wypić cały sok, który wcześniej wycisnęli. Zdecydowały się na to obie drużyny. Ich miny były paraliżująco śmieszne. Udało im się wypić cały sok, ale chyba szybko cytryny do ust nie wezmą. Całe otrzęsiny wygrała drużyna niebiesko-granatowych. Obie  dostały paczuszkę cukierków na osłodę.

Tego dnia pierwszoklasiści  udowodnili, że zasługują na miano ucznia  naszej szkoły.

Napisała Julia Jeziorna uczennica klasy IIb

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć kliknij w link: