Święto Pieczonego Ziemniaka

5 października uczniowie klasy I wybrali się do przedszkola na Święto Pieczonego Ziemniaka.

Główną atrakcją  dla dzieci  było wykonanie ziemniaczanych  ludzików i wyścigi rzędów z ziemniakiem w roli głównej. Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Można było zjeść  pyszną zupę oraz ziemniaki pieczone w ognisku, które smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni.

Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał wszystki  dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.
Ten jesienny  dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.