Jasełka

Dnia 22.12.2011 roku członkowie kółka teatralnego  z naszej szkoły wystawili rewelacyjne jasełka. Były one dosyć nietypowe i bardzo zabawne. Szkolni  aktorzy mieli podczas prób naprawdę wiele zabawy i uciechy.

Jasełka zostały wystawione w kościele, w szkole oraz na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się przy szkole w Kup. Nauczycielkami, dzięki którym, doszło do realizacji przedstawienia były Pani Monika Ledwolorz oraz Pani Katarzyna Krawczyk. Nad scenariuszem myśleli wszyscy grający razem z Panią Moniką, ale uczciwie należy stwierdzić, że największe zasługi w tworzeniu tego wspaniałego scenariusza miała właśnie Ona. To  Pani Monika prowadziła męczące, ale zarazem bardzo zabawne próby.  Pani Katarzyna przygotowała scenografię oraz oprawę muzyczną. Wszyscy  jesteśmy naprawdę dumni z naszych aktorów oraz  z wykonanego przez nich występu.

Napisała Julia Jeziorna klasa Ib