Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor Danuta Bieszaj przyznała nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody za osiągnięcia zawodowe w ubiegłym roku szkolnym.

Otrzymali je nauczyciela: Beata Cebula, Iwona Jankowska, Katarzyna Krawczyk, Małgorzata  Kowalska - Czubat, Mirosław Olszewski,  Magdalena Pasternak, Urszula Polankiewicz, Alicja Stefan, Katarzyna Wojnarowska oraz pracownicy administracji i obsługi: Edyta Pyrasz, Cecylia Słota,Irena Wochnik, Krystyna Kołodziej,Zygfryd Psyk, Urszula Tymkiewicz, Maria Nalewaja.

Nagrodę wójta otrzymała w tym roku Pani Anna Dzierżan - Tarapacz. Natomiast Pani Dyrektor Danuta Bieszaj otrzymała  w  opolskim Kuratorium  Oświaty Srebrny Madal za Długoletnią Służbę. Gratulujemy.