Odsłonięcie tablicy

13 października w naszej szkole  odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy „Szkoły Odkrywców Talentów”. Przyznany przez MEN tytuł, a wraz z nim certyfikat i okolicznościowa tablica są potwierdzeniem tego, że szkoła dobrze wypełnia zadanie wyszukiwania i rozwijania talentów oraz  twórczo wykorzystuje drzemiący w uczniach potencjał.

Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonały: Z-ca  Wójta p.  Irena Weber oraz Dyrektor p. Danuta Bieszaj.

Po części oficjalnej zebrani w sali gimnastycznej uczniowie, nauczyciele, rodzice  i zaproszeni goście mieli okazję przekonać się o zasadności przyznanego tytułu. W konwencji telewizyjnego show „Mam talent” uczniowie dali próbkę swoich różnorakich umiejętności  i talentów. Pokazy taneczne, występy  muzyczne, pokaz akrobatyczny oraz scenka kabaretowa złożyły się na ciekawy program artystyczny, który przygotował Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem pań : Katarzyny Wojnarowskiej i Iwony Jankowskiej. Lekka formuła, dowcipne komentarze, a przede wszystkim wysokie umiejętności występujących spodobały się publiczności, która oklaskami potwierdziła, że uczniowie naszej szkoły rzeczywiście „mają talent”.

Uczniowie nie zapomnieli o zbliżającym się Dniu Edukacji Narodowej i podczas  akademii  wręczyli kwiaty i drobne upominki nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom .