Konkurs plastyczny

Uczniowie klas I - III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym " O czym szumi morze?" Celem konkursu jest poszukiwanie młodych talentów plastycznych oraz wspieranie rozwoju ich kreatywności. Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego i ogólnopolskiego.W etapie ogólnopolskim jury wybierze 50 najlepszych prac. Autor najlepszej pracy wygra udział w profesjonalnych warsztatach rozwijających umiejętności plastyczne, netbook oraz albumy malarskie.

W naszej placówce  etap szkolny odbył się 27 maja i  wzięło udział 27 dzieci.Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Katarzyna Wojnarowska.

Wszystkie dzieci  włożyły wiele wysiłku w to, aby ich prace były jak najlepsze. Jednak jury w składzie: p. Jolanta Golenia - Mikusz, Dawid Polok musieli wybrać trzy najlepsze prace.

Zwycięzcami etapu szkolnego zostali:

I msc Kamil Krystończyk kl.I

II msc Antoni Kruszelnicki kl.I

IIImsc Dominik Kołodziej kl. II

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu.

A oto zwycięzkie prace

wykonał: Kamil Krystończyk                                            wykonał: Antoś Kruszelnicki

wykonał: Dominik Kołodziej