Półfinał Mistrzostw Powiatu SZS w DWA OGNIE w Niemodlinie

W dniu  13.01.2020 odbyły się zawody półfinałowedzieci młodszych  z kategorii  IV klas  i młodszych  dziewcząt i chłopców .

W rywalizacji  dziewcząt  z Naszej gminy  w    pn „ DWA OGNIE ”  startowały uczennice z ZSP Kup .

Drużyna z PSP Kup  występowała  w składzie ; Antosia Zawierta- kapitan ,  Alicja Leszczyńska ,   Zuzanna Wierszak,  Lidia Kruszelnicka, Karina  Dalinkiewicz ,  Lea Chodorowska, Marta Krupa  ,  Maja Masternak , Lena Dzieższko  i   Maja  Serwin  .

W zawodach półfinałowych Nasze dziewczyny godnie walczyły  o jak najlepszy wynik . Rozgrywki odbywały się  w dwóch częściach  po 7 minut   a  w polu grało 7 dziewcząt i 1 osoba na tzw. „matce „ oraz 2  osoby rezerwowe.

W pierwszym meczu …..1 małym punktem Nasze dziewczyny  przegrały z PSP Chróścina Opolska  15- 16 .

Po półgodzinie  odbył się drugi mecz z PSP nr 1 w Niemodlinie .Powiedzieć  że mecz był bardzo wyrównany to mało  !!!!

Emocje były niesamowite ! Wynik zmieniał  się  cały czas.   Na / 3/  trzy sekundy  do końca spotkania był na tablicy wynik   13  -  13 . Remis !!!    Wtedy nastąpiło ostatnie skucie.

Ostatecznie  wygrała szkolą  z PSP Niemodlin   14  -  13  z  PSP Kup

Dziewczęta z PSP Kup  zajęły III miejsce  i otrzymały pamiątkowy dyplom  .

Autor: Mirosław Olszewski