Mistrzostwa Gminy SZS w DWA OGNIE w Chróścicach

W dniu  10.01.2020 odbyły się pierwsze  zawody sportowe w Nowym Roku dla dzieci młodszych z kategorii  IV klas  i młodszych  z Naszej Gminy .

W rywalizacji  dziewcząt  i chłopców  w  zawodach sportowych pn „ DWA OGNIE ” startowały wszystkie szkoły tj;   oprócz dzieci z PSP Kup  startowało PSP Chróścice  oraz gospodarze PSP z OS Dobrzeń Wlk.

Drużyna z PSP Kup  walczyła w składzie ; Antosia Zawierta- kapitan ,  Alicja Leszczyńska , Zuzanna Wierszak,  Lidia Kruszelnicka, Karina  Dalinkiewicz,  Lea Chodorowska, Marta Krupa  ,Maja Masternak , Lena Dzieższko  i   Maja  Serwin  .

Nasze dziewczyny zdecydowanie zwyciężyły w dwóch meczach  pokonały  PSP Chróścice 15 -6   oraz PSP z OS Dobrzeń Wlk. 14 -1.

Dziewczęta z PSP Kup  zdobyły  I miejsce ,okolicznościowy puchar i złote medale oraz uzyskały  awans do dalszych  zawodów   powiatowych  .       Wielkie  GRATULACJE  !!

Chłopcy z PSP Kup rywalizowali w składzie ; Dominik Koziol – kapitan , Jan Farenholc,  Sebastian  Droś ,Szymon  Jeger , Mateusz  Misch ,  Jgnaś  Dańkowski , Mikołaj Ochocki,  Paweł   Baldy  oraz Krzysztof i  Wojciech   Kasik. . W przypadku rozgrywek chłopców  rywalizacja była bardziej wyrównana.

Nasi chłopcy byli najmłodsi w turnieju . Walczyli ambitnie  i w sumie godnie reprezentowali Naszą Szkołę .

Uzyskali wyniki : z PSP z OS DWlk.  minimalnie przegrali 7 – 8  oraz z PSP Chróścice również  zanotowali porażkę  6 – 12 .

Po zaciętych meczach kolejność była następująca; I m  PSP Chróścice  II m PSP DWlk. Z OS oraz III m. PSP Kup .

Opiekunem  Naszych drużyn  był   Mirosław  Olszewski