Andrzejki

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas, tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 30 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić salon wróżb. Przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy VII wcielili się w role fantazyjnie przebranych wróżbitów  i przygotowali  stoiska z  wróżbami. Pełną magii atmosferę podkreślały mroczna dekoracja oraz migające świece i nastrojowa muzyka.  Uczniowie bawili się wspaniale. Wszyscy chcieli usłyszeć, kim będą w przyszłości, czy spełnią się ich marzenia oraz jakie imię będzie nosił ich wybrany. Nad całością imprezy czuwały panie Alicja Stefan i Katarzyna Wojnarowska. Dzień wróżb zakończony dyskoteką szkolną dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

Autor: Katarzyna Wojnarowska