Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Dzień Praw Dziecka

21 listopada Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunem panią Katarzyną Wojnarowską  zorganizował Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu , w kolorach ubrań dominował kolor żółty.  Dwa  dni wcześniej ruszyła „Życzliwa Poczta”.

Samorząd Szkolny  zbierał kartki z miłymi pozdrowieniami dla kolegów, koleżanek, , nauczycieli i pracowników szkoły.   W Dniu Życzliwości i Pozdrowień wszystkie kartki trafiły do adresatów. Uczniowie otrzymali od samorządu żółte, odblaskowe, uśmiechnięte buźki oraz cukierki.

Z tej okazji pani Wojnarowska przeprowadziła w klasach I – III zajęcia dotyczące praw dziecka nawiązując do obchodzonego 20 listopada Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Na pamiątkę przeprowadzonych zajęć każda klasa otrzymała oprawioną Konwencję Praw Dziecka

Autor: Katarzyna Wojnarowska