Dzień Ziemi i Dzień Zdrowia

Zapraszamy wszystkich na krótką fotorelację z naszych dzisiejszych działań w ramach obchodów Dni Ziemi i Dni Zdrowia, podczas których skupiamy się na promowaniu zdrowego stylu życia oraz zachowań przyjaznych naszej planecie. Z dumą informujemy, że zamiast słodyczy i słodkich napojów, mogliśmy cieszyć się zdrowymi kanapkami i wodą mineralną. To zdecydowanie krok w dobrą stronę dla naszego zdrowia!  Uczniowie z klas 1 i 2 mieli okazję bawić się i jednocześnie uczyć, układając duże puzzle i nadając barwy naszej błękitnej planecie. Ich prace dodadzą kolorów naszej szkolnej przestrzeni, a także uświadomią wszystkim, jak ważna jest ochrona  Ziemi. Klasa 3   doskonale bawiła się  cieczą nienewtonowską, na której malowała obrazy przedstawiające Ziemię. Dużo emocji  oraz wrażeń dotykowych dostarczyła wszystkim ścieżka sensoryczna, którą przygotowaliśmy z odpadów.  Ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Przypominamy, że przed nami jeszcze wiele ciekawych wydarzeń, w tym konkursy, konkurencje sportowe, zdrowe żywienie i teatrzyk kukiełkowy.

Więcej zdjęć na : https://www.facebook.com/photo/?fbid=908478037745302&set=pcb.908479937745112

Autor: Alicja Stefan