Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wiosenny wystrój klasy

Konkurs na najpiękniejszy wiosenny i zimowy wystrój sali lekcyjnej stał się w naszej szkole coroczną tradycją. Tym razem wszystkie zespoły klasowe przepięknie przygotowały swoje sale na nadejście wiosny. Pracownie lekcyjne nabrały kolorów, stały się słoneczne, kwieciste i pachnące. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Po oddaniu i przeliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców w kategorii: Najpiękniejszy wiosenny wystrój klasy:
I miejsce - klasa 5
II miejsce - klasa 2
III miejsce - klasa 3
Dziękujemy wszystkim, którzy ożywili i ubarwili naszą szkołę. Cieszymy się, że zadanie konkursowe spotkało się z tak dużym zainteresowaniem uczniów i wychowawców.
Już niebawem poinformujemy do kogo powędruje PUCHAR PRZECHODNI - nagroda za najładniejsze dekoracje: zimową i wiosenną w roku szkolnym 2023/2024.