Konkurs na najładniejszą dekorację sali rozstrzygnięty

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy świąteczno - zimowy wystrój sali lekcyjnej.
Zadaniem każdej klasy było ozdobienie sali, którą się opiekuje. Uczniowie wraz z wychowawcami wykazali się kreatywnością, olbrzymim wkładem pracy i niesamowitą jakością wykonania. Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie sale zostały przystrojone przepięknie, z dbałością o każdy szczegół i świąteczny klimat. Po podliczeniu głosów komisji oceniającej wyłoniono zwycięzców:
I miejsce: klasa 2
II miejsce: ex aequo klasy : 6 i 7
III miejsce: klasa 4
Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie. Konkurs na najpiękniejszy wystrój sali nie tylko pobudził zdrową rywalizację między uczniami, ale również wprowadził w całej szkole