Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są doskonałą okazją do wyrażenia podziękowań za twórczy wysiłek nauczycieli i pracowników szkoły uczestniczących w dziele kształtowania szlachetnych serc i światłych umysłów swoich wychowanków.
   Samorząd Uczniowski przygotował humorystyczne przedstawienie oraz piosenką i słowem uświetnił ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Ten dzień był też wspaniałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów oraz przyznania Nagród Dyrektora.  Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi.
   Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Dziękujemy Piekarni Prohaska za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz pani Alicji Krawczyk za piękne podarunki.

Autor: Sabina Komor