Dzień Chłopaka w klasie 3

Z okazji Dnia Chłopaka uczennice z kl. III zaprosiły swoich kolegów na Zamek w Bożejowie. Tam czekało na nich wiele atrakcji. Było śniadanie na świeżym powietrzu i słodkie prezenty dla chłopaków. Wszyscy poznali historię zamku, obejrzeli zwierzęta pochodzące z  różnych kontynentów. Mogli podziwiać także nasze ssaki w mini Zoo. W otoczeniu lasów Stobrawskiego Parku Krajobrazowego próbowali swoich sił w parku linowym. Niezapomnianą przygodą okazała się przejażdżka bryczką, podczas której podziwiali Kościół Szachulcowy w Radomierowicach. Nie zabrakło tez ogniska i wspólnych zabaw na świeżym powietrzu . To był wyjątkowy dzień dla naszych trzecioklasistów. Piękna pogoda i dobry humor towarzyszyły nam przez cały pobyt w Bożejowie.

Autor: Alicja Stefan