Kalendarz

Mamy przyjemność zaprosić naszych uczniów i ich rodziny na sentymentalno - historyczny spacer po Kup.
 Już wkrótce ukaże się kalendarz na rok 2021 opracowany i wydrukowany w ramach innowacji pedagogicznej Spotkania z regionem - badawczo-kulturowa działalność uczniów .
                         Głównymi  bohaterami kalendarza są przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup, którzy  oprowadzają  nas po najciekawszych miejscach związanych  z historią naszej miejscowości. Ilustracja do każdego miesiąca przedstawia jakieś niezwykłe lub ciekawe miejsce w Kup. Aż dziw, że jest takich miejsc aż dwanaście!
Niech ten kalendarz stanie się pretekstem do rozmów, wspomnień, a być może rodzinnego spaceru podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.