XXV Konkurs Fotograficzny „Zabytkowa architektura wsi opolskiej”

XXV Konkurs Fotograficzny „Zabytkowa architektura wsi opolskiej” rozstrzygnięty!

Już po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup odnieśli duży sukces w organizowanym przez Muzeum Wsi Opolskiej              w Opolu Konkursie Fotograficznym „Zabytkowa architektura wsi opolskiej”. Tym razem zwycięzcami konkursu zostały: Marta Maniusz i Agata Krupa.

Marta Maniusz – uczennica klasy VII - zdobyła II miejsce za ciekawą kompozycję zdjęcia przedstawiającego architekturę wsi, natomiast wyróżnienie zostało przyznane jej koleżance - Agacie - za utrwalenie na fotografiach zanikającego świata architektury cmentarnej.

Spójrzmy jeszcze raz na zauważone piękno, widziane przez obiektywy Marty i  Agaty.

Autor: Regina Janczy