ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Dzień Babci i Dziadka

We wtorek 22 stycznia na sali wiejskiej w Kup  zebrało się licznie grono zaproszonych gości. W tym dniu odbyła się bowiem uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla zaproszonych gości niespodzianki. Maluchy z wypiekami na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz składały życzenia. Starszaki zaprezentowały przedstawienie Jasełkowe.  Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Po występach przedszkolaki wręczyły swoim najbliższym przepiękne laurki oraz upominki -  serduszka. Po występach przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak wspaniałe wnuczęta. Impreza zakończyła się wspólnym obejrzeniem przedstawienia teatralnego pt. „ Zima i Bałwanek Franek” w wykonaniu zespołu artystycznego „ KOP” z Krakowa.