ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Pasowanie na starszaka.

W czwartek 8 listopada odbyła się Uroczystość " Pasowania na starszaka"

Po dwóch  miesiącach  edukacji przedszkolnej ,  zdobywaniu nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności nadeszła chwila, aby nasze starsze przedszkolaki  stały się "prawdziwymi" Starszakami. W tej bardzo ważnej dla nich uroczystości uczestniczyli zaproszeni rodzice i najbliżsi. Ceremonia rozpoczęła się częścią artystyczną która wzbudziła najwięcej emocji wśród licznie zgromadzonych gości. Dzieci zaprezentowały pięknie  przygotowany występ złożony z piosenek, wierszy oraz tańców nad którym pracowały pod czujnym okiem pani Kamili Wiczyńskiej. Starszaki przedstawiły również program w języku niemieckim przygotowany pod kierunkiem pani Barbary Slabik  Po części artystycznej nastąpił moment pasowania na Starszaka. Wszystkie dzieci  otrzymały dyplomy oraz róg obfitości wypełniony słodyczami. Impreza tradycyjnie zakończyła się poczęstunkiem przy suto zastawionych stołach.