ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Wielkanocne Spotkanie z Zajączkiem.

4 kwietnia odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste spotkanie wielkanocne.

Imprezę uatrakcyjnił recital zespołu ludowego „ Chróściczanki” ze wspaniałym akompaniamentem pana Andrzeja Krawczyka. Po występie zaproszonych artystów przyszedł czas na prezentację umiejętności naszych wychowanków. Mali aktorzy ubrani w piękne ludowe stroje zaprezentowali program artystyczny złożony z inscenizacji, piosenek i wierszy. Charakter występów podkreślała wspaniała wielkanocna dekoracja. Występy przedszkolaków bardzo podobały się zebranej widowni. Rodzice gromkimi brawami oklaskiwali swoje pociechy. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek. Uroczystość tradycyjnie zakończyła się wspólnym wyjściem do lasu, gdzie w gniazdkach nasi najmłodsi znaleźli przyniesione przez zajączka upominki. W bogatych paczkach przedszkolaki znalazły oprócz słodyczy, puzzle, gry dydaktyczne oraz pacynki.