ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Pieczemy pizzę.

W środę 22 lutego w ramach tematyki kompleksowej" Kucharka"  dzieci z grupy maluszków  postanowiły w praktyce poznać pracę przedszkolnej pani kucharki i zabrały się za gotowanie.

Zanim jednak do tego doszło, najpierw wraz z wychowawczynią śledziły propozycje różnych potraw. Po burzliwej dyskusji wybór padł na pizzę. Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do prac gospodarczych. Najpierw przygotowały miejsca pracy, a potem każdy rozpoczął tworzenie autorskiego przysmaku. Maluszki samodzielnie dokonywały wyboru dodatków. Wszystko zależało od gustów kulinarnych małych smakoszy. Były więć mini pizzerinki z papryką, ogórkiem lub z kukurydzą, albo też z wszystkimi dodatkami na raz. Zapach pieczonej pizzy roznosił się po całym przedszkolu. Gościnne maluszki  na degustację swoich wypieków zaprosiły kolegów z grupy starszej oraz wszystkie panie. Dziękujemy za pyszną ucztę.