ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

W świecie czarów.

10 lutego odwiedził nasze przedszkole iluzjonista z przedstawieniem " Zaczarowany świat małych czarodziejów ".

Odwiedziny prawdziwego czarodzieja to wielka atrakcja dla dzieci.  Po krótkim powitaniu nasz gość zaprezentował wspaniały pokaz magii. W trakcie godzinnego występu przedszkolaki miały możliwość  obejrzenia przeróżnych magicznych sztuczek. Dzieciaki  zarówno te młodsze jak i starszaki  z ogromnym zaciekawieniem oglądały występ nagradzając artystę brawami. Zaprezentowane czary wprawiały wszystkich w osłupienie . To spotkanie dostarczyło uczestnikom niezwykłych chwil, tym bardziej, że dzieciaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Nasi mali czarodzieje byli  niezwykle dumni, że mogli pomagać w pokazie. Uśmiechy dzieci i burza oklasków to najlepsze podziękowanie dla występującego.